THE 2-MINUTE RULE FOR تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

The 2-Minute Rule for تازه های روز

Blog Article

*روگان جوش: گوشت بره با خامه و فلفل چیلی همراه با ادویه‌هایی مثل هل، زیره سبز، زردچوبه و گرم ماسالا که با نان یا برنج سرو می‌شود.

*مک اند چیز: نسخه آمریکایی پاستای ایتالیایی‌ها با اندکی تفاوت؛ طعم و ادویه کمتر، پنیر بیشتر و بدون سس و روغن زیتون.

*پاستا کاربونارا، پاستا با سس پستو، پاستا کاچو پپه، پاستای گوشت یا بوکاتینی بهترین انتخاب برای پاستاهای ایتالیایی هستند.

اگر خوش شانس باشید و به یک خانه یونانی دعوت شوید «موساکا» یک انتخاب عالی است که یونانی‌های در طبخ آن بسیار خبره و حرفه‌ای هستند و البته نوع خانگی آن بهترین است. یک لیست خوشمزه از مشهورترین غذاهای یونانی را هم در جیب خود داشته باشید:

چین قصد دارد خود را به عنوان یک واسطه صلح در آینده به جنوب جهانی معرفی کند و درست در همان هفته‌ای که پکن پیشنهاد صلح اوکراین را ارائه کرد، یک مقاله مفهومی نیز منتشر کرد که ابتکار عمل امنیت جهانی چین را تشریح کرد. این موضوع، اتفاقی نبود. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹

*مول فریت: صدف مزه‌دار شده و پخته با سیب زمینی سرخ کرده مشهور فرانسوی‌ها.

جنایت جدید صهیونیست‌ها در رفح به شهادت و زخمی شدن ۲۰ فلسطینی منجر شد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۵

*هات داگ: این غذای خیابانی خوشمزه اگر چه اصالتی آمریکایی دارد اما حالا یکی از معروف‌ترین غذاهای آمریکایی و به قول خودشان ساندویچ محبوب سیاستمداران است.

ثبت بازخورد لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

نیروی هوایی اسرائیل چندین نقطه در جنوب لبنان را website بمباران کرد و حزب‌الله لبنان گفت با پهپادهای حامل مواد منفجره و موشک‌های قوی به اهدافی در خاک اسرائیل حمله کرده است.

فناوری ایران نماینده مجلس: در تلاشیم تا طرح صیانت را مجدداً به جریان بیندازیم عنابستانی باور دارد اگر طرح صیانت تصویب شده بود، فضای مجازی به درستی مدیریت شده و در ماجراهای اخیر این فضا فیلتر نمی‌شد.

می‌دونستین سربازی ایرانی پیتزا رو روی سپراشون درست میکردم بعد ی سر آشپز ایتالیایی درستش کرده و به اسم خودش ثبت کرده؟خیلیا فکر میکنن این ی شوخیه ولی واقعیه/: تباه شدیما?

بوسیدن بدون اجازه فوتبالیست زن؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا محاکمه می‌شود

بازاریابی کارآفرینی استراتژی رشد مالی و سرمایه گذاری

Report this page